NASZE WYDARZENIA

Startup Mashup

Opuść strefę komfortu, wyjdź poza ramy marzeń i pozwól światu usłyszeć o Twoich planach. Dzięki Startup Mashup stanie się to o wiele łatwiejsze!

Chcesz dowiedzieć się, jak inni osiągnęli sukces? Poznasz tu ludzi, którzy z powodzeniem prowadzą własny biznes i chętnie podzielą się cennymi wskazówkami.

Masz już pomysł na własny biznes, ale nie wiesz, co z nim zrobić? Nasze warsztaty to świetna okazja do tego, by marzenia zmienić w plany, a słowa w czyny!

Startup Mashup to nie tylko dawka wiedzy, ale też fantastyczni ludzie. Kto wie, może poznasz tu swoich przyszłych wspólników lub zdobędziesz cenne kontakty?

O Startup Mashup

Startup Mashup to największe wydarzenie organizowane w całości przez członków PBDA Consulting. Naszym celem jest propagowanie przedsiębiorczości wśród studentów i tworzenie okazji do bezpośredniego kontaktu ze światem biznesu. Wydarzenie składa się z dwóch części: wykładowej oraz warsztatowej. Wierzymy, że łączenie teorii z praktyką to najlepszy przepis na udany biznes.

Nie zwlekaj z zapisami i nakręć się z nami na biznes!

Chcesz być na bieżąco?
Śledź nasz fanpage oraz dołącz do wydarzenia Startup Mashup 2018!

Wykład otwarty

6 grudnia 2018, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Prelekcje poruszają szerokie spektrum tematyczne – to nie tylko historia startupów, którym udało się osiągnąć sukces, ale także wskazówki dotyczące rozpoczęcia przygody z własnym biznesem. 

Tegoroczny wykład otwarty skierowany jest do studentów, którzy chcą poznać bliżej pojęcie UX i dowiedzieć się, dlaczego jest ono tak istotne dla nowych inicjatyw biznesowych. User Experience obejmuje nie tylko tworzenie funkcjonalnych stron internetowych, ale także wszystko to, co sprawia, że klient jest zadowolony z Twoich usług i z chęcią wraca po więcej!

Wykład jest bezpłatny i nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

Warsztaty

8-9 grudnia 2018, +jeden, Za Bramką 1, Poznań

Czynnikiem wyróżniającym Startup Mashup na tle innych wydarzeń studenckich jest ukierunkowanie na praktykę. Podczas 2-dniowych warsztatów, pod czujnym okiem ekspertów z różnych dziedzin, będziesz pracować nad prototypem swojego startupu. Działając w niewielkiej grupie warsztatowej:

  • zweryfikujesz swój pomysł na biznes,
  • dowiesz się, jak go zrealizować i pozyskać na niego finansowanie,
  • nauczysz się, jak krytycznie patrzeć na swoje działania i jak zwycięsko wychodzić z napotkanych problemów biznesowych,
  • dowiesz się, jak skutecznie promować swoje produkty i usługi,
  • poznasz pojęcia takie jak User Experience i Customer Experience oraz nauczysz się wcielać ich założenia w życie.

Na koniec wspólnie zaprezentujecie efekty swojej pracy, a prelegenci wybiorą zwycięski projekt.

Warsztaty są bezpłatne i przeznaczone dla studentów i absolwentów uczelni wyższych.
Liczba miejsc ograniczona.

Prelegenci Startup Mashup

Podczas wszystkich edycji wydarzenia merytorycznie wsparli nas:

Nasi partnerzy

Kontakt

Nad każdą edycją Startup Mashup czuwają członkowie PBDA Consulting. To oni dbają o to, żeby wydarzenie zorganizowane było na jak najwyższym poziomie.
6. edycję SUMU przygotowuje zespół w składzie: Mikołaj Kozanowski, Monika Kozłowska, Paula Lis, Maciej Masłoń, Izabela Przygocka i Zuzanna Sprutta.

Koordynator Startup Mashup 2018

Zuzanna Sprutta
E-mail: z.sprutta@pbda.pl
Telefon: +48 782 397 199

Koordynator ds. prelegentów

Mikołaj Kozanowski
E-mail: m.kozanowski@pbda.pl

Koordynator ds. patronów

Paula Lis
E-mail: p.lis@pbda.pl

Koordynator ds. uczestników

Monika Kozłowska
E-mail: m.kozlowska@pbda.pl