POZNAJMY SIĘ

PBDA Consulting

PBDA Consulting to biznesowa organizacja, która działa w przestrzeni pomiędzy światem biznesu i edukacji. Orientuje się na rozwój swoich członków i wspieranie inicjatyw gospodarczych, realizując tym samym ideę junior enterprise.

Kogo wspieramy?

W naszych działaniach wspieramy startupy, małe i średnie firmy w zakresie analiz i strategii rynkowych, doradztwa biznesowego oraz źródeł pozyskiwania dofinansowań. Wspieramy naszych partnerów od wcielenia w życie konceptu, po pierwsze zmagania z trudną konkurencją.

Jak działamy?

Pomimo statusu non-profit, działamy na takich samych zasadach jak wszystkie firmy konsultingowe – przejawia się to w strukturze, ponoszonej odpowiedzialności jak i specyfice projektów. Cechuje nas innowacyjne podejście do biznesu oraz profesjonalizm działania.

Co nas wyróżnia?

Naszą motywacją do działania nie są zyski. Wszystkim naszym projektom poświęcamy swój czas, energię oraz najlepsze pomysły. Każdego z naszych partnerów traktujemy indywidualnie, unikając utartych schematów podczas realizacji podejmowanych przez nas działań.

Junior Enterprise

PBDA Consulting jest członkiem Junior Enterprise – organizacji non-profit zarządzanej w całości przez studentów, oferującej usługi doradcze dla firm. Idea JADE polega na łączeniu teorii akademickiej z biznesową praktyką, wspierając ducha przedsiębiorczości i rozwoju. Członkowie nie pobierają wynagrodzeń, a osiągane dzięki realizacji projektów zyski przeznaczane są na cele statutowe, takie jak szkolenia czy wyjazdy zagraniczne.

JUNIOR ENTERPRISES

PAŃSTW

PROJEKTÓW W ROKU

LAT DOŚWIADCZENIA

Co mówią o nas klienci

"Zespół wykazał się profesjonalizmem i znajomością opracowywanego zagadnienia. Rekomendacja PBDA posłużyła nam przy wyborze przyszłego pracownika. Dlatego też polecam PBDA jako solidnego i profesjonalnego partnera."

BILBO Sp. z o.o.,
Piotr Rożak, Prezes Zarządu

"Analizy zostały wykonane rzetelnie i oferowały trafne i przydatne rekomendacje. Na podstawie dotychczasowej współpracy oceniamy PBDA jako firmę podchodzącą do powierzonych zadań w sposób profesjonalny i wywiązującą się z nich terminowo."

LMS Sp. z o.o.,
Tomasz Czapliński, Prezes Zarządu

"Praca kosultantów PBDA spełniła nasze oczekiwania i została wykonana w terminie, dlatego rekomendujemy PBDA jako dobrego i godnego zaufania partnera"

TOMBAR Sp. z o.o.,

PARTNERZY