Kariera

WSTĄP DO PBDA CONSULTING

twórz z nami innowacyjne rozwiązania

Członkostwo w PBDA Consulting to niepowtarzalna okazja, aby jeszcze na studiach zdobyć doświadczenie potrzebne w przyszłej pracy zawodowej. Członkowie uczą się wszystkiego od podstaw, dlatego nie ważne jest ich wcześniejsze doświadczenie. Co więcej, różnorodność w doborze członków zapewnia oryginalność i świeżość realizowanym projektom. Takie sprzężenia zwrotne dają możliwość szybkiego i efektywnego rozwoju.
Członkowie organizacji PBDA Consulting od momentu przystąpienia do niej, poruszają się w rzeczywistości biznesowej. Dzięki realizacji komercyjnych projektów dla firm zewnętrznych zyskują cenne doświadczenie oraz praktyczne umiejętności, w takich obszarach jak zarządzanie projektami, tworzenie analiz rynkowych, analiz konkurencji, analiz strategicznych, przeprowadzanie badań marketingowych, doradztwo personalne, pozyskiwanie dofinansowań z Unii Europejskiej czy Urzędu Pracy.

PBDA Consulting od 2010 roku należy do organizacji JADE Europe, zrzeszającej Junior Enterprises z całej Europy. Jest to wyjątkowa platforma wymiany wiedzy i doświadczenia z zakresu prowadzenia firmy, konsultingu oraz zarządzania projektami. Członkowie firm studenckich mają możliwość rozwoju dzięki prowadzeniu projektów w świecie biznesu. Dzięki członkowstwu w JADE Europe PBDA Consulting może uczestniczyć w ekskluzywnych zagranicznych konferencjach i treningach o tematyce biznesowej, gdzie zdobywamy cenne kontakty i poznajemy specyfikę działania firm w innych europejskich krajach. Otrzymujemy również oferty praktyk zagranicznych w JADE Headquarters.

Obecnie zrzeszamy studentów pięciu poznańskich uczelni: Uniwersytetu Ekonomicznego, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza i Politechniki Poznańskiej.

Wstąp do PBDA Consulting i zasil szeregi jednego z naszych zespołów: 

Uwielbiasz kontakt z ludźmi, sztukę komunikacji masz opanowaną do perfekcji, a głowę pełna pomysłów? Jeśli dodatkowo kręcą Cię social media, a z marketingiem wiążesz swoją przyszłość – ten zespół jest najlepszy dla Ciebie!  MPR odpowiedzialny jest za kreowanie wizerunku PBDA wśród studentów, ale również firm.  Prowadzi kanały na Facebook’u i Instagramie, dba o promocję PBDA m.in. podczas rekrutacji. Chciałbyś zorganizować event – świetnie, kolejna edycja CupCase’a czeka na Ciebie. Rozwiń skrzydła w marketingu, razem z nami.

 

Myślenie analityczne i precyzyjne działanie, w tym tkwi siła tego zespołu. Potrafisz pracować z liczbami, szukanie danych to nie problem, a finanse to Twój konik – aplikuj do FiA! Z nami, teoretyczną wiedzę wykorzystasz w praktyce. Staniesz się ekspertem w tworzeniu analiz rynku, biznesplanów czy pisaniu artykułów branżowych. Dzielimy się wiedzą w publikowanych przez nas poradnikach oraz bierzemy udział w licznych szkoleniach.

Zespół osób z nieprzeciętnymi umiejętnościami interpersonalnymi, dbający o atmosferę w PBDA i zapewnianie atrakcji członkom.  Jeśli lubisz współpracować z ludźmi, łatwo nawiązujesz kontakty i chcesz zostać HR-owcem z prawdziwego zdarzenia – zasil szeregi tego zespołu w PBDA. Nauczymy Cię jak profesjonalnie przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną, organizować eventy i szkolenia, a także rozwiniesz swój warsztat redaktorski pisząc artykuły branżowe i wiele więcej. Z nami, poszerzysz swoje horyzonty!

 

ETAPY REKRUTACJI