Kariera

WSTĄP DO PBDA CONSULTING

twórz z nami innowacyjne rozwiązania

Członkostwo w PBDA Consulting to niepowtarzalna okazja, aby jeszcze na studiach zdobyć doświadczenie potrzebne w przyszłej pracy zawodowej. Członkowie uczą się wszystkiego od podstaw, dlatego nie ważne jest ich wcześniejsze doświadczenie. Co więcej, różnorodność w doborze członków zapewnia oryginalność i świeżość realizowanym projektom. Takie sprzężenia zwrotne dają możliwość szybkiego i efektywnego rozwoju.
Członkowie organizacji PBDA Consulting od momentu przystąpienia do niej, poruszają się w rzeczywistości biznesowej. Dzięki realizacji komercyjnych projektów dla firm zewnętrznych zyskują cenne doświadczenie oraz praktyczne umiejętności, w takich obszarach jak zarządzanie projektami, tworzenie analiz rynkowych, analiz konkurencji, analiz strategicznych, przeprowadzanie badań marketingowych, doradztwo personalne, pozyskiwanie dofinansowań z Unii Europejskiej czy Urzędu Pracy.

PBDA Consulting od 2010 roku należy do organizacji JADE Europe, zrzeszającej Junior Enterprises z całej Europy. Jest to wyjątkowa platforma wymiany wiedzy i doświadczenia z zakresu prowadzenia firmy, konsultingu oraz zarządzania projektami. Członkowie firm studenckich mają możliwość rozwoju dzięki prowadzeniu projektów w świecie biznesu. Dzięki członkowstwu w JADE Europe PBDA Consulting może uczestniczyć w ekskluzywnych zagranicznych konferencjach i treningach o tematyce biznesowej, gdzie zdobywamy cenne kontakty i poznajemy specyfikę działania firm w innych europejskich krajach. Otrzymujemy również oferty praktyk zagranicznych w JADE Headquarters.

Obecnie zrzeszamy studentów trzech poznańskich uczelni: Uniwersytetu Ekonomicznego, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza i Politechniki Poznańskiej.

Więcej informacji odnośnie rekrutacji znaleźć można na naszym fanpage na Facebooku.

Zapraszamy do aplikowania!

Wstąp do PBDA Consulting i zasil szeregi jednego z naszych zespołów: 

Kreatywność to Twoje drugie imię? Masz sto pomysłów na minutę, ale nie potrafisz ich odpowiednio spożytkować? Zespół Marketingu będzie idealny dla Ciebie! Jeżeli dodatkowo kręcą Cię social media oraz szeroko pojęta komunikacja – nie zastanawiaj się ani chwili dłużej! W naszym zespole nauczysz zarządzać mediami społecznościowymi oraz poznasz analityczną stronę tych narzędzi. Dowiesz się jak kreować wizerunek organizacji wśród studentów oraz firm, organizować eventy warsztatowe wśród studentów czy standy promocyjne na uczelni. Dodatkowo zespół Marketingu odpowiedzialny jest za administrowanie strony www oraz dbanie o wizualne aspekty naszej organizacji. Czujesz, że to jest coś co chciałbyś robić? Dołącz do naszego zespołu i przekonaj się jak wygląda marketing z praktycznej strony!

 

W PBDA Zespół Business Development do niedawna był znany jako Zespół Finansów i Analiz. Wraz ze zmianą nazwy zmieniły się nieco realizowane zadania. U nas będziesz mógł zajmować się zarówno sprzedażą rozumianą jako tworzenie i przedstawianie naszej oferty potencjalnym klientom, jak i również stroną analityczną organizacji. Do Ciebie będzie należeć pozyskiwanie projektów i pierwszy kontakt z klientem. Stałymi zadaniami jest także tworzenie analiz na potrzeby organizacji, czy pisanie artykułów branżowych. Członkowie zespołu BD biorą także udział w pozyskanych projektach, szkoleniach organizowanych przez zespół HR oraz wspierają organizację we wszystkich zadaniach.

Jeśli tajniki rekrutacji, organizacja szkoleń czy wyjazdów integracyjnych nie jest Ci obca to miejsce właśnie dla Ciebie! W zespole HR  przeprowadzamy rekrutacje, ale także dbamy o to, by każdy w organizacji czuł się dobrze, organizując wyjścia i wyjazdy integracyjne. Poza tym bierzemy udział w realizacji projektów zewnętrznych, od badań rynku po analizy marketingowe. W zespole HR zajmujemy się organizacją eventów oraz rozwijamy swoje pisarskie umiejętności, pisząc artykuły branżowe na stronę PBDA i nie tylko.

 

ETAPY REKRUTACJI