Kariera

WSTĄP DO PBDA CONSULTING

Nakręć się na biznes!

Członkostwo w PBDA Consulting to niepowtarzalna okazja, aby już na studiach zdobyć doświadczenie potrzebne w przyszłej pracy zawodowej. Nowi członkowie uczą się wszystkiego od podstaw – na start potrzebna jest motywacja i chęć rozwoju. Co więcej, różnorodność w doborze zespołu zapewnia oryginalność oraz świeżość realizowanym przez nas projektom. Takie sprzężenia zwrotne dają możliwość szybkiego i efektywnego rozwoju.

Członkowie organizacji PBDA Consulting, od momentu przystąpienia do niej, poruszają się w rzeczywistości biznesowej. Dzięki realizacji komercyjnych projektów dla firm zewnętrznych zyskują cenne doświadczenie oraz praktyczne umiejętności w takich obszarach jak: zarządzanie projektami, tworzenie analiz rynkowych, analiz konkurencji, analiz strategicznych, przeprowadzanie badań marketingowych, doradztwo personalne, pozyskiwanie dofinansowań z Unii Europejskiej czy Urzędu Pracy.

PBDA Consulting od 2010 roku należy do organizacji JADE Europe, zrzeszającej Junior Enterprises z całej Europy. Jest to wyjątkowa platforma wymiany wiedzy oraz doświadczeń z zakresu prowadzenia firmy, konsultingu oraz zarządzania projektami. Członkowie firm studenckich mają możliwość rozwoju dzięki prowadzeniu projektów w świecie biznesu. Wsparcie JADE Europe daje szansę uczestnictwa w ekskluzywnych, zagranicznych konferencjach i treningach o tematyce biznesowej, gdzie zdobyć można cenne kontakty, a także poznać specyfikę działania firm w innych europejskich krajach. Otrzymujemy również oferty praktyk zagranicznych w JADE Headquarters.

Obecnie zrzeszamy studentów trzech poznańskich uczelni: Uniwersytetu Ekonomicznego, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza i Politechniki Poznańskiej.

 

Jak do nas dołączyć?

Od 8 października rozpoczynamy rekrutację jesienną do naszej organizacji. Nie przegap tej okazji i weź udział w pierwszym etapie, który potrwa do 20 października. Następnie czekaj na nasze wskazówki i nakręć się na karierę!

Więcej informacji odnośnie aktualnej rekrutacji znaleźć można na naszym fanpage na Facebooku, w specjalnie utworzonym wydarzeniu.

Link do formularza zgłoszeniowego: https://bit.ly/2OSgxrv

 

Wstąp do PBDA Consulting i zasil szeregi jednego z naszych zespołów: 

Kreatywność to Twoje drugie imię? Masz sto pomysłów na minutę, ale nie potrafisz ich odpowiednio spożytkować? Zespół Marketingu będzie dla Ciebie idealny! Jeżeli dodatkowo kręcą Cię social media oraz szeroko pojęta komunikacja – nie zastanawiaj się ani chwili dłużej! W naszym Teamie nauczysz się zarządzać mediami społecznościowymi oraz poznasz analityczną stronę tych narzędzi. Dowiesz się, jak kreować wizerunek organizacji wśród studentów lub firm, organizować eventy warsztatowe czy standy promocyjne na uczelni. Dodatkowo, Marketing Team odpowiedzialny jest za administrowanie stroną www oraz dbanie o markę i wizualne aspekty naszej organizacji. Czujesz, że to jest coś co chciałbyś robić? Dołącz do naszego zespołu i przekonaj się jak wygląda marketing z praktycznej strony!

 

W PBDA, Business Development Team do niedawna był znany jako Zespół Finansów i Analiz. Wraz ze zmianą nazwy, zmienił się zakres i podejście do zadań, dzięki czemu działalność biznesowa organizacji może nabrać nowego wymiaru. U nas będziesz mógł zajmować się zarówno sprzedażą rozumianą jako tworzenie i przedstawianie naszej oferty potencjalnym klientom, jak również stroną analityczną PBDA. Do Ciebie należeć będzie pozyskiwanie projektów i pierwszy kontakt z klientem. Stałymi zadaniami jest także tworzenie analiz na potrzeby organizacji, czy pisanie artykułów branżowych. Członkowie zespołu BD biorą także udział w pozyskanych projektach, szkoleniach organizowanych przez zespół HR oraz wspierają organizację we wszystkich zadaniach.

Jeśli tajniki rekrutacji, organizacja profesjonalnych szkoleń czy nieco luźniejszych wyjazdów integracyjnych nie jest Ci obca, HR Team to zespół właśnie dla Ciebie! To my przeprowadzamy rekrutacje, ale także dbamy o to, by każdy w organizacji czuł się dobrze, dopinając na ostatni guzik każde wewnętrzne wydarzenie, wyjście czy wyjazd. Poza tym, bierzemy udział w realizacji projektów zewnętrznych, od badań rynku po analizy marketingowe. W zespole HR zajmujemy się organizacją eventów oraz rozwijamy swoje pisarskie umiejętności, tworząc artykuły branżowe na stronę PBDA i nie tylko.

ETAPY REKRUTACJI